Showbiz

Ish-kapiteni Lorik Cana së shpejti baba për herë të dytë, bashkëshortja zbulon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.
Featured image of article: Ish-kapiteni Lorik Cana së shpejti baba për herë të dytë, bashkëshortja zbulon barkun e rrumbullakosur (FOTO) Lorik Cana dhe bashkëshortja Monica

ITALI- Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, është shumë aktiv në rrjetet sociale e po ashtu i ndjekur edhe nga një numër i madh fansash.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Lajmi e ka dhënë vetë  bukuroshja italiane, teksa ka ndarë një postim me barkun e rrumbullakosur pranë Lorikut në llogarinë e saj, InstaStory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Lorik Cana dhe bashkëshortja Monica

Kujtojmë se Loriku prej kohësh është i martuar me Monikën, e cila është arkitekte me profesion dhe janë përindër të një djali.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment