Showbiz

Ish-gruaja në momente të nxehta me të dashurën, aktori Liam Hemsworth i pikëlluar: Ju s’e kuptoni s’i ndjehesh

Miley Cyrus dhe Liam Hemswroth u ndanë para pak kohësh, dhe ish-gruaja priti shumë pa u përfshirë në një romancë me një vajzë, por aktori ka shprehur pikëllimin për këtë fakt.
Featured image of article: Ish-gruaja në momente të nxehta me të dashurën, aktori Liam Hemsworth i pikëlluar: Ju s’e kuptoni s’i ndjehesh Këngëtarja, Miley Cyrus dhe aktori, Liam Hamsworth.

Aktori, Liam Hemsworth ka shprehur gjendjen e tij të pikëlluar pas ndarjes me ish-bashkëshorten e tij, këngëtaren Miley Cyrus.

Pak kohë pas ndarjes Miley u fotografua në momente intime me një vajzë (Lexo këtu), dhe të gjithë menduan se si do të ndjehej Liam pas kësaj.

“Ju nuk e kuptoni se si ndihesh. Unë nuk dua të flas për këtë,”- është shprehur aktori për mediat e huaja.

Çifti i famshëm nuk kishin për vitin të martuar dhe nuk dihet saktësisht shkaqet që çuan në ndarjen e tyre.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment