Showbiz

Irina Shayk në krah të një mashkulli simpatik, harron Bradley Cooper (Foto)

Modelia ruse Irina Shayk pas ndarjes nga aktori Bradley Cooper, nis një romancë të re me regjizorin britanik Vogue Alec Maxwell.

Irina Shayk  ndezi  thashethemet për një romancë të re pas ndarjes nga Bradley Cooper.

Modelja  ka më pak se një muaj që është ndarë nga aktori dhe nuk ka nguruar të hidhet në krahët e një mashkulli tjetër, duke i bërë të qartë aktorit se mund ta zëvëndësojë shumë shpejt.

Ndërsa është fotografuar në Nju Jork në krah të e regjizorit britanik Vogue Alec Maxwell mediat rozë kanë nisur thashethemet për romancën e tyre..

Bukuroshja ruse Irina, 33 vjeçe duket se e ka harruar aktorin Cooper dhe në krahët e regjizorit britanik Vogue Alec Maxwell duket mjaft e lumtur.

Jeta private e modeles është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Burimi: Metro

(D.K/Dosja.al)

 

Shto Koment