Showbiz

“Merrni ndonjë dhomë”/ U puthën në mes të studios, Irgeni dhe Arjola s’i kursejnë gjestet intime përpara kryebashkiakut Veliaj, prekje në qafë (VD)

Të dy shfaqen në skena të shumta intime, në këtë film, por nuk kanë kursyer as prekjet në televizione e puthjet para ekranit.
Featured image of article: “Merrni ndonjë dhomë”/ U puthën në mes të studios, Irgeni dhe Arjola s’i kursejnë gjestet intime përpara kryebashkiakut Veliaj, prekje në qafë (VD) Irgen Ccela e Arjola Demiri
Përditësuar:

TIRANË– Irgen Çela dhe Arjola Demiri janë çift në filmin e fundit të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. Të dy shfaqen në skena të shumta intime, në këtë film, por nuk kanë kursyer as prekjet në televizione e puthjet para ekranit.

Një gjë e tillë ndodhi teksa dyshja ishin të ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës dhe u puthën në publik. Pa kaluar ende muaji, dyhsja rifilluan me prekjet mes tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa sot vizituan zyrën e kryebashkiakut Erion Veliaj, bashkë me Ermal Mamaqin, Çela u zgjat t’i rregullonte diçka Demirit. Ai i ngriti flokët dhe mesa duket po i mbyllte fustanin, pork y gjest si shpëtoi Veliajt.

Ore merrni një dhomë ju lutem, ç’është kjo, merrni një dhomë,”- tha kryebashkiaku dhe më pas të gjithë qeshën.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment