Showbiz

Ingrit Gjoni organizon festën e ëndrrave, mes luksit me miqtë në vilën e Gjirit të Lalëzit (VIDEO)

Ingrit Gjoni organizon party në vilën e saj në Gjirin e Lalëzit.
Featured image of article: Ingrit Gjoni organizon festën e ëndrrave, mes luksit me miqtë në vilën e Gjirit të Lalëzit (VIDEO) Këngëtarja, Ingrit Gjoni.

Këngëtarja Ingrit Gjoni kohët e fundit është bërë tepër active në rrjete sociale, ku nuk resht së postuari foto e video. Duket se ajo do të sjellë projekte të reja muzikore, dhe përveç kësaj po e shijon më së miri periudhën e verës.

 

View this post on Instagram

 

A little party never killed nobody 😝 #FamilyParty #HomeParty #PartyingWithMyLovers

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on


Me një vilë luksi në Gjirin e Lalzit, Ingrit Gjoni po e shijon më së miri këtë periudhë bashkë me të afërm e familjarë. Ajo ka ndarë foto e video nga vila dykatëshe e stilit modern, me një pishinë përpara dhe me arredim të shtrenjtë.

Këngëtarja ka mbledhur miqtë e saj në një festë, në vilën e saj me pishinë dhe duken të relaksuar në ambjentin luksoz.

 

View this post on Instagram

 

🌴😜🙋🏼

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment