Showbiz

Infektohet me Covid! Bashkëshorti i Almeda Abazit shtrohet në spital, aktori: Tregoni kujdes!

Tolgahan Sayisman është prekur nga Covid-19 dhe për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore është detyruar të shtrohet në spital.
Featured image of article: Infektohet me Covid! Bashkëshorti i Almeda Abazit shtrohet në spital, aktori: Tregoni kujdes! Almeda Abazi me bashkëshortin dhe djalin

TURQI– Bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman është prekur nga Covid-19 dhe për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore është detyruar të shtrohet në spital. Ai e ka bërë vetë të ditur në rrjetet sociale, ku u shpreh se ka vendosur të vazhdojë trajtimin në spital dhe ju ka bërë thirrje të gjithëve të tregojnë kujdes.

“Sapo mësova se jam infektuar me Covid-19. Jam trajtuar në shtëpi për pak kohë. Testi i fundit që bëra rezultoi pozitiv. Mutacioni i ri i koronavirusit në fillim mund të mos dalë pozitiv në test. Ne vendosëm që të vazhdojmë trajtimin në spital. Tregoni kujdes”, ka shkruar Tolgahan në deklaratën e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Almeda nuk ka bërë asnjë reagim në rrjete sociale. Kujtojmë se çifti janë në pritje të një fëmije të dytë, që mund të vijë në jetë nga momenti në moment.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment