Aktualitet

Infektohet me Covid-19 epidemiologu Ilir Alihmeti, tregon gjendjen e tij: Jam lehtë!

Në rrëfimin e tij, ai është shprehur se është karantinuar në banesën e tij dhe se deri më tani ka simptoma të lehta të pandemisë. 
Featured image of article: Infektohet me Covid-19 epidemiologu Ilir Alihmeti, tregon gjendjen e tij: Jam lehtë! Ilir Alihmehmeti

TIRANË– Epidemiologu Ilir Alihmehmeti duket se nuk i ka shpëtuar pandemisë së koronavirusit. Teksa fliste lidhur me pandeminë që ka gjunjëzuar botën, në ABC, ai zbuloi se ishte infektuar dhe vetë. 

Në rrëfimin e tij, ai është shprehur se është karantinuar në banesën e tij dhe se deri më tani ka simptoma të lehta të pandemisë. 

PJESË NGA BISEDA:

Gazetari Endri Xhafo: Shumë faleminderit. Nëse jemi me Covid I bie të jeni totalisht asimptomatik duke pasur parasysh energjinë me të cilën përballuat bisedën

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Epidemiologu Ilir Alihmehmeti: Totalisht nuk jam më besoni. Por jam lehtë.

Gazetari Endri Xhafo: Shumë faleminderit, ta kaloni sa më lehtë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment