DiasporaRajoni

I ndalon makinën para dhe e merr me dhunë, e mitura në Prishtinë rrëmbehet nga ish i dashuri

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Prishtinë, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.
Featured image of article: I ndalon makinën para dhe e merr me dhunë, e mitura në Prishtinë rrëmbehet nga ish i dashuri Foto Ilustruese

KOSOVË– Një e mitur nga Prishtina është marrë me dhunë nga ish-i dashuri i saj.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Prishtinë, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturën e tipit “Mercedes”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prishtinë, 08.05.2021-18:00. Është raportuar se viktima femër e mitur është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar. Raportohet se i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturën e tipit Mercedes. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitë përkatëse policore si dhe prokurori kujdestar. Rasti është iniciuar dhe është duke u hetuar”, është bërë e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment