Politike

Incidenti te sheshi, Meta falenderon heroin: Akti i tij është një shembull frymëzues për të gjithë!

Meta ka shprehur mirënjohje për aktin aktin heroik të Klodian Elqenit, i cili mesditën e sotme ndali makinën e future me shpejtësi në sheshin Skënderbej.
Featured image of article: Incidenti te sheshi, Meta falenderon heroin: Akti i tij është një shembull frymëzues për të gjithë! Ilir Meta

TIRANË– Presidenti Ilir Meta ka shprehur mirënjohje për aktin aktin heroik të Klodian Elqenit, i cili mesditën e sotme ndali makinën e future me shpejtësi në sheshin Skënderbej.

POSTIMI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Falënderim dhe mirënjohjen më të thellë për aktin heroik të Klodianit, i cili shpëtoi sot jetën e dhjetëra qytetarëve dhe parandaloi një ngjarje tepër rëndë në Sheshin “Skënderbej”. Sot në Ditën e Sovranit, të Demokracisë dhe të Qytetarisë, akti i tij është një shembull frymëzues për të gjithë!

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment