Politike

Incidenti në seancën plenare, Tom Doshit i thyhet karrigia. Ruçi: Shërbimi të marrë masa

Pas këtij incidenti ka ndërhyrë dhe kreu i Kuvendit i cili i ka kërkuar shërbimit të institucionit që të marrë masa. “Shërbimi të marrë masa, ndërroni karrigen”, u shpreh Ruçi.
Featured image of article: Incidenti në seancën plenare, Tom Doshit i thyhet karrigia. Ruçi: Shërbimi të marrë masa Tom Doshi, deputet

TIRANË- Gjatë seancës plenare ka ndodhur në incident. Teksa ishte duke folur Rudina Hajdari, i është thyer karrgia Tom Doshit, i cili ishte i ulur në vendin e tij.

Pas këtij incidenti ka ndërhyrë dhe kreu i Kuvendit i cili i ka kërkuar shërbimit të institucionit që të marrë masa. “Shërbimi të marrë masa, ndërroni karrigen”, u shpreh Ruçi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë deputetja Hajdari nuk ka ndaluar fjalën e saj dhe ka vijuar me replikën kundër Kryeministrit për paketën anti-shpifje.

(A.B. Dosja.al)

Një Koment në “Incidenti në seancën plenare, Tom Doshit i thyhet karrigia. Ruçi: Shërbimi të marrë masa

  1. Ky palo KM shpif edhe per ligjin antishpifje. Nuk ekziston nje ligj I tille ne amerike, Europa socialiste edhe mundet. Ne amerike as gjigandet Google dhe Facebook nuk jane subjekte te ligjit te medias dhe jo me te jene website lajmesh. Shpifes ordiner!

Shto Koment