Showbiz

INCIDENTI/ Mësuesja i zë vendin Rudina Magjistarit, ulet pa të keq në divan, moderatorja: Mos u bëj merak se unë…

VIDEO
Rudina Magjistari është një nga moderatoret shqiptare që ka ruajtur gjithmonë të njëjtën linjë: ulet gjithnjë në cepin e divanit të bardhë, me shumë pak makeup dhe me një pamjë më thjeshtë, mirëpo dita e sotme bën përjashtim.
Featured image of article: INCIDENTI/ Mësuesja i zë vendin Rudina Magjistarit, ulet pa të keq në divan, moderatorja: Mos u bëj merak se unë… Rudina Magjistari

TIRANE– Ditën e sotme në emisionin ‘Rudina’, rolet mes moderatores dhe të ftuarit ndryshuan. Themi këtë pasi në vendin e Rudinës sot e zuri e ftuara e rradhes.

Mësuesja e gjuhës dhe letërsisë Sirjusa Dana ishte e ftuar për të ndarë një moment shumë të veçantë me nxënësit e saj maturantë dhe zgjodhi të ulej në vendin e Rudinës. Moderatorja për të mos e vendosur në siklet i thotë që mund të qëndrojë aty pasi me kënaqësi do ja lironte vendin.

Rudina: Mirë se erdhe mësuese Sirjusa, ulemi menjëherë…Mësuese, me shumë kënaqësi do të t’jua lija vendin…Ju rrini aty, unë po qëndroj këtu… Mos u bëni merak.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësuesja kishte menduar të surprizonte nxënësit e saj me një video ku përmblidhen të gjitha momentet e tyre të bukura.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment