Aktualitet

Incident në Korçë gjatë votimit! Burrë dhe grua goditen me karrige nga vëzhguesi i PD-së, nisen drejt spitalit (EMRAT)

 • Burrë dhe grua u dhunuan në Maliq! Çifti: Na dhunuan djemtë e kryeplakut, nuk lejuan nënën të votonte
 • Burrë e grua janë goditur me karrige nga vëzhguesi i PD-së në fshatin Vashtmi në Korçë.
  Featured image of article: Incident në Korçë gjatë votimit! Burrë dhe grua goditen me karrige nga vëzhguesi i PD-së, nisen drejt spitalit (EMRAT) Pamje nga qendra e votimit

  KORÇË– Një incident ka ndodhur në qytetin e Korçës gjatë procesit të votimit.

  Burrë e grua janë goditur me karrige nga vëzhguesi i PD-së në fshatin Vashtmi në Korçë.

  Drini Qyllalli është personi që ka goditur çiftin. Ardian Avdolli dhe bashkëshortja e tij janë të dëmtuarit. Vëzhgues i PD ka goditur burrë e grua, të cilët sipas ‘Faxweb’ janë simpatizantë të PS.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Burrë dhe grua janë jashtë rrezikut për jetën.


  Procesi i votimit has probleme! Dështon identifikimi biometrik në mbi 100 qendra votimi në të gjithë Shqipërinë, mungojnë komisionerët! (INCIDENTET)

  (a.b)/dosja.al

  Shto Koment