Showbiz

Ilva Tare bëhet nostalgjike! Me një fustan dantelle, brune dhe me flokë të gjatë nuk njihet (FOTO)

Ilva Tare ka postuar një foto të vjetër nga pamja e saj në mbrëmjen e maturës dhe duket si tjetër njeri!
Featured image of article: Ilva Tare bëhet nostalgjike! Me një fustan dantelle, brune dhe me flokë të gjatë nuk njihet (FOTO) Gazetarja, Ilva Tare.

TIRANË – Moderatorja, Ilva Tare ka postuar një pozë nga mbrëmja e maturës, realizuar në vitin 1994. Me flokë të gjata, me onde e brune, Ilva Tare duket si tjetër njeri.

E veshur me një fustan dantelle të zi me pika, ku nuk mungojnë as aksesorët moderatorja përcjell ëmbëlsi.

Gazetarja, ka risjellë këtë foto e cila duket se për të mban me vete dhe kujtime mjaft të bukura nga gjimnazi në shkollën “Hasim Vokshi”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kujtime! Matura 1994. Gjimnazi “Hasim Vokshi,”- shkruan Ilva Tare mbi foto.

Postimi i Ilva Tares në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment