Politike

Djegia e mandateve, presidenti i mërzitur? Meta: Për Monikën më ka humbur interesi, më gënjeu, do ia nxjerr mesazhet me…

Meta u shpreh se së shpejti do të nxjerrë mesazhet që i ka dërguar bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhit dhe një prej bashkëpunëtorëve të tij më të ngushtë, Petrit Vasilit.
Featured image of article: Djegia e mandateve, presidenti i mërzitur? Meta: Për Monikën më ka humbur interesi, më gënjeu, do ia nxjerr mesazhet me… Ilir Meta, Monika Kryemadhi dhe Petrit Vasili

TIRANË– Presidenti Ilir Meta i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur lidhur me djegien e mandateve nga opozita një vit më parë. Kreu i shtetit, Meta u shpreh se së shpejti do të nxjerrë mesazhet që i ka dërguar bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhit dhe një prej bashkëpunëtorëve të tij më të ngushtë, Petrit Vasilit.

PJESË NGA EMISIONI:

PYETJA E QYTETARIT: Z. President! Me kë mendoni se partia që ju latë pas, sot kryetare bashkëshortja jua do të hyjë në koalicion?? Dhe a e përjashtoni ju mundësinë për një koalicion me Edi Ramën në 2021???

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pyetja e qytetarit

ILIR META: Kam 0 interes. Interesi im është Kushtetuta. Për Monikën më ka humbur interesi që kur la mandatet duke më gënjyer mua. Për mesazhin që i kam çuar Monikës dhe Petrit Vasilit do t’ua tregoj shqiptarëve, siç tregova atë të Edi Ramës.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment