Showbiz

Ilda Bejleri ‘braktis’ Edi Manushin? Moderatorja shfaqet krah Ardit Gjebreas, video që ngre dyshimet për plane të reja

Një video e publikuar së fundmi, po ngre dyshimet në lidhje me të ardhmen e karrierës së moderatores Ilda Bejleri.
Featured image of article: Ilda Bejleri ‘braktis’ Edi Manushin? Moderatorja shfaqet krah Ardit Gjebreas, video që ngre dyshimet për plane të reja Ilda Bejleri, Edi Manushi, Ardit Gjebrea

TIRANË- Ilda Bejleri në pamjet e publikuara nga News31.al, shihet krah prezantuesit Ardit Gjebrea.

Sipas të njëjtave burime, pamjet janë xhiruar pranë ambienteve të Televizionit Klan, dhe filmimi i Ildës pranë Gjebreas, lë të nënkuptohet se modeatorja mund të ketë plane të reja, në lidhje me vazhdimësinë e emisionit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aktualisht, Bejleri është e angazhuar pranë emisionit “Proçesi sportiv”, në Top Channel, përkrah Edi Manushit.

Të jetë vallë duke e braktisur Manushin Ilda? Këtë s’dimë ta themi me siguri, por mbetet të presim për një deklaratë nga vetë moderatorja, dhe koha në vazhdim do të zbulojë ‘misterin’ e prezencës së Ildës pranë TvKlan.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment