Showbiz

“Ik q*** në by**”/ Marjana Kondi lëshon gojën në italisht, tregon ç’do t’u thoshte atyre që i hyjnë në hak

VIDEO
E ftuar në emsionin “Glamour zone”, Kondi tha se nuk do t’i bënte asgjë dhe do të qeshte me të, ndërkohë që duke parë kamerën në sy, shau në gjuhën italiane, që në shqip do të thotë “ik qi***në b***”.
Featured image of article: “Ik q*** në by**”/ Marjana Kondi lëshon gojën në italisht, tregon ç’do t’u thoshte atyre që i hyjnë në hak Marjana Kondi

TIRANË– Aktorja Marjana Kondi ka treguar së fundmi se çfarë do t’i bënte një personi që I ka hyrë në hak.

E ftuar në emsionin “Glamour zone”, Kondi tha se nuk do t’i bënte asgjë dhe do të qeshte me të, ndërkohë që duke parë kamerën në sy, shau në gjuhën italiane, që në shqip do të thotë “ik qi***në b***”.

Pjesë nga biseda

Ester Bylyku: Nëqoftëse përballë do të kishe një person që të ka hyrë në hak

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marjana Kondi: Do qeshja, do qeshja me të edhe asgjë…vafanc*lo…

Momenti ne minuten 23:00

(f.m./dosja.al)

Shto Koment