Sport

Igli Tare bën përpjekjen e fundit për sulmuesin shqiptar, do jetë pasuesi i Immobiles

Drejtori sportiv i lacialëve, Igli Tare, beson se ky transferim mund të kryhet. Ai mund të jetë zëvendësuesi ideal i sulmuesit italian Ciro Immobile
Featured image of article: Igli Tare bën përpjekjen e fundit për sulmuesin shqiptar, do jetë pasuesi i Immobiles Igli Tare, Drejtor Sportiv i Lacios

Vedat Muriqi ende nuk e ka caktuar destinacionin e tij të ardhshëm në karrierë. Sulmuesi i Fenerbahçes po e nxit klubin e tij për të afruar te Feneri Florent Hadergjonajn, por duket se do të largohet vetë.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës ka shumë oferta dhe së fundmi është shtuar interesi i Lazios për të. Shtatlarti dëshironte largimin që në merkaton e janarit, por kjo nuk ishte e mundur në dimër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Drejtori sportiv i lacialëve, Igli Tare, beson se ky transferim mund të kryhet. Ai mund të jetë zëvendësuesi ideal i sulmuesit italian Ciro Immobile.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment