Aktualitet

Dilni pa ‘frikë’ nga shtëpia, nuk ka shi! Parashikimi i motit për sot, ja si do jenë temperaturat (HARTA-Live)

Sipas IGJEUM, ditën e sotme nuk priten reshje në të gjithë qarqet. Ndërkohë temperaturat për ditën e sotme do të variojnë nga 3-13°C; 2-12 °C në vendet e ulta.
Featured image of article: Dilni pa ‘frikë’ nga shtëpia, nuk ka shi! Parashikimi i motit për sot, ja si do jenë temperaturat (HARTA-Live) Foto ilustruese

TIRANË– Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e sotme.

Sipas IGJEUM, ditën e sotme nuk priten reshje në të gjithë qarqet. Ndërkohë temperaturat për ditën e sotme do të variojnë nga 3-13°C; 2-12 °C në vendet e ulta.

Në vendet malore temperaturat do të variojnë nga -4 / 6 °C dhe sa i përket erës, ajo do të fryjë e lehtë deri mesatare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I PLOTË:

(k.m/dosja.al)

Shto Koment