Kuriozitete

Ide të veçanta sesi të dekoroni shtëpinë tuaj për Halloween (FOTO)

Fotot që ju kemi sjellë janë ide të thjeshta, si ta dekoroni shtëpinë për Halloween pa shpenzuar para. Mjafton pak kreativitet dhe dëshirë.
Përditësuar:

TIRANË- Halloween është një nga festat më të bukura, prandaj edhe ditën e sotme Dosja.al do t’iu sjellë ide për dekorimet më të frikshme që mund të ekzistojnë.

Shikoni fotot në galerinë më sipër dhe në shtëpinë tuaj do sillni atmosferën e festës që është shumë pranë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A.C./Dosja.al 

Shto Koment