Sport

Ibra përplaset me shefin e Milanit, i kërkon llogari për ecurinë e klubit dhe mungesat e tij

CEO i klubit ka premtuar edhe se do të shkojë më shpesh në qendrën sportive, por duket qartë se Ibra e ka marrë vendimin. Ai do të largohet nga "Djalli"
Featured image of article: Ibra përplaset me shefin e Milanit, i kërkon llogari për ecurinë e klubit dhe mungesat e tij Gazidis dhe Ibra

Ibrahimovic dhe Gazidis përplasen sërish. Pas problemit që patën para ndeshjes Milan-Genoa në lidhje me shkarkimin e drejtorit Zvonimir Boban, sot ata kanë patur një debat të dytë.

Ibra bashkë me tre lojtarë të tjerë të Milanit kanë bërë një takim me Gazidisin, CEO-n e Milanit, për disa tema. Suedezi është ankuar dhe ka shfaqur dyshime për projektin e klubit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gazidis i është përgjigjur në mënyrë të qetë, edhe pse ka patur totalisht një qasje tjetër ndaj aktualitetit të Milanit. Ai ka premtuar edhe se do të shkojë më shpesh në qendrën sportive, por duket qartë se Ibra e ka marrë vendimin. Ai do të largohet nga “Djalli”.

M.P. / Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment