Showbiz

Ia mohoi të gjitha, Loredana flet pas ndarjes nga Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën

Loredana, në një intervistë për një radio zvicerane, ka mohuar që Mozzik ta ketë ndihmuar në karrierën e saj muzikore.
Featured image of article: Ia mohoi të gjitha, Loredana flet pas ndarjes nga Mozzik: S’më ka ndihmuar me karrierën Mozzik dhe Loredana

Ndarja e Loredanës dhe Mozzikut prej disa kohësh është tema më e përfolur në mediat rozë. Prej kohësh ata nuk janë më bashkë, por vazhdojnë që t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit. 

Loredana, në një intervistë për një radio zvicerane, ka mohuar që Mozzik ta ketë ndihmuar në karrierën e saj muzikore.

Ai nuk është se bën ndryshim në jetën time, ne shumë rrallë bënim gjëra së bashku turneu ishte ai që na bashkonte. Njerëzit që më kanë ndihmuar ende bashkëpunojnë me mua ata që e bëjnë punën e vërtetë. I dashuri im ishte atje me mua vetëm se ne ishim bashkë. Ai nuk punoi me të vërtetë në biznes, ai ishte vetëm atje, ai është babai i vajzës sime, dhe kjo gjë nuk do të ndryshojë asnjëherë, është burri im ose ishte kjo nuk ka rëndësi ai do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime“, është shprehur reperja në intervistën e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi Mozzik ka publikuar edhe një këngë të re “Dhelpër dinake”, e cila mendohet se i është dedikuar nënës së vajzës së tij. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment