Showbiz

I zuri vendin në emision, Nevina Shtylla i hedh kunja Ilda Bejlerit: Do doja t’i thyeja takat

Moderatorja Ilda Bejleri, e cila është larguar pas 11 vitesh nga Digitalb për t'ju bashkuar Edi Manushit. 
Featured image of article: I zuri vendin në emision, Nevina Shtylla i hedh kunja Ilda Bejlerit: Do doja t’i thyeja takat Nevila Shtylla dhe Ilda Bejleri

TIRANË– Nevina Shtylla është rikthyer tek “Procesi Sportiv” por kësaj herë si e ftuar speciale. 

Kësaj herë në rolin e moderatores ishte Ilda Bejleri, e cila është larguar pas 11 vitesh nga Digitalb për t’ju bashkuar Edi Manushit. 

Por Nevina nuk ka lënë pa thumbuar kolegen që i zuri vendin duke këmbyer edhe batuta me të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty(qesh). Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri” – tha me humor Nevina Shtylla.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment