Showbiz

“I virgjër, kënaqesh me fjalë që kanë ka* brenda”, Aulona Musta kapet me ndjekësin

Moderatorja shqiptare i është përgjigjur një ndjekësi në rrjetet sociale, i cili ka bërë ironi me përshkrimin e një fotoje që ka publikuar Aulona Musta.
Featured image of article: “I virgjër, kënaqesh me fjalë që kanë ka* brenda”, Aulona Musta kapet me ndjekësin Moderatorja Aulona Musta dhe komenti
Përditësuar:

TIRANË– Aulona Musta është një nga moderatoret shqiptare që njihet për përgjigjet epike që u kthen ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

E ndodhur me pushime në Greqi moderatorja ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan: E kam vendosur, sot do ha karbohidrate në darkë.

Mesa duket fjala karbohidrate ka tërhequr vëmendjen e një ndjekësi, i cili ka komentuar në këtë foto duke e ndarë fjalën në rrokje.

Komentet mes Aulona Mustës dhe ndjekësit

“Ti do të thuash ka*  bohidrate më pëlqen,”– komenton personi në fjalë por sigurisht moderatorja se ka lënë pa përgjigje.

Ja dhe një i virgjër i shkretë që kënaqet se lexon fjalë që kanë “ka*” brenda,”– shkruan Aulona Musta. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment