Aktualitet

Digjen dy automjetet e biznesmenit në Elbasan! Autorët me kapele spërkatin me benzinë “Land Rover” dhe Volskwagen” duke i vënë flakën

VIDEO
Automjetet “Land Rover” dhe Volskwagen” në pronësi të Kujtim Kasnecit ishin të parkuara poshtë banesës së tij, ndërsa dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.
Featured image of article: Digjen dy automjetet e biznesmenit në Elbasan! Autorët me kapele spërkatin me benzinë “Land Rover” dhe Volskwagen” duke i vënë flakën Pamje nga makinat e djegura

ELBASAN– Dy mjete janë djegur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Emin Matraxhiu” në Elbasan.

Automjetet “Land Rover” dhe Volskwagen” në pronësi të Kujtim Kasnecit ishin të parkuara poshtë banesës së tij, ndërsa dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.


Ndërkohë nga kamerat e shtëpisë së pronarit të automjeteve që u dogjën, janë parë dy persona me kapele që i hedhin benzinë automjeteve të cilat më pas janë djegur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin autorëve.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment