Virale

“I vetmi person që ma kthen mendjen”, Ulsi Manja një baba i përkushtuar, nxjerr sekretin për të bijën

Ulsi Manja ka treguar se për të bijën, 18-vjeçaren Sonora është gjithmonë i disponueshëm.
Featured image of article: “I vetmi person që ma kthen mendjen”, Ulsi Manja një baba i përkushtuar, nxjerr sekretin për të bijën Ulsi Manja dhe e bija Sonora.
Përditësuar:

Tiranë- Socialisti Ulsi Manja këtë herë na është shfaqur shumë ndryshe nga çfarë e shohim zakonisht.  Ai i ka kushtuar pak kohë vajzës së tij 18-vjeçare dhe nuk ka ngurruar që të tregojnë publikisht sesa shumë rëndësi ka ajo për të.

Manja ka emocionuar me një dedikim për vajzën e tij Sonorën, e cila feston 18-vjetorin dhe shprehet se se tek e bija ka shumë besim.  Deputeti i PS-së zbulon për herë të parë një sekret, teksa thotë se vajza është i vetmi person që ia kthen mendjen për ndonjë gjë, ndërkohë i premton asaj se do ta mbrojë gjithmonë nga padrejtësitë dhe të ligtë e kësaj bote.

Reagimi i plotë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sonora ime e shtrenjtë , 18 vjeçarja ime e “vogël” !
Nga sot do të duhet ti dalësh për zot vetes tënde në çdo hap të jetës por dije se nuk do të jesh kurrë vetëm, do kesh Zotin dhe Babin.
Ty Babi nuk ta kam merkaun se ta di forcën e arsyes dhe fuqinë e mendjes për tu përballur me sfidat e vështira të jetës por Babi nuk do të të braktis kurrë, do jem gjithmonë me Ty dhe rrotull Teje sa herë që sytë e tu do të mbushen me lot nga padrejtësitë dhe të ligtë e kësaj bote të egër.
Bija ime, për emër të zgjodha një Tingull dhe në këtë kapërcyell drejt moshës madhore për dy gjëra mos harro ti lutesh zotit përditë sapo të hapësh sytë : për shëndetin dhe emrin tënd, kujdesu për veten dhe përpiqu ta lartësosh emrin tënd me punë të ndershme. 
Babi jam shumë krenar për ty dhe sot po të them një sekret “ ti je i vetmi person që ma kthen mendjen dhe kur Ti i bie telefonit tim unë jam në çdo kohë i disponueshëm dhe për Ty i tillë do jem gjithmonë” .
Ti gëzosh 18 pranvera Bija ime dhe qofsh përherë kjo që je , mos ndrysho kurrë edhe pse kohërat ndryshojnë!

J.V/Dosja.al

Shto Koment