Virale

I veshur me ‘Ferrari’ e me dy gishtat lart, si po i kalon Kujtim Gjuzi pushimet luksoze mbi jaht (FOTO)

Kujtim Gjuzi ka marrë pushimet. Deputeti ka postuar në rrjetet e tij sociale foto nga jahti.
Featured image of article: I veshur me ‘Ferrari’ e me dy gishtat lart, si po i kalon Kujtim Gjuzi pushimet luksoze mbi jaht (FOTO) Kujtim Gjuzi

TIRANË– Teksa në Tiranë situata politike është tejet e tensionuar dhe opozita e bashkuar ka premtuar protesta, deputeti Kujtim Gjuzi ka marrë pushimet.

Kreu i Konservatorëve Shqiptarë ka publikuar disa foto mbi një skaf në det, e mesa duket po pushon në qytetin e Durrësit.

Mbi foton e shkrepur në jaht, i veshur me një bluzë Ferrari, me dy gishtat lart, Gjuzi shkruan: Liri Demokraci 1990 do të ndodhë 2019.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment