Showbiz

Pas akuzave për mashtrim, Mozzik flet për veten: I vërtetë deri në vdekje

Akuzat që rëndojnë mbi familjen e tij nuk e shqetësojnë aspak, ja si e përshkruan jetën Mozzik.
Featured image of article: Pas akuzave për mashtrim, Mozzik flet për veten: I vërtetë deri në vdekje

Mozzik dhe Loredana kanë qenë në qendër të vëmendjes të çdo portali shqiptarë dhe gjerman. Akuzat e hedhura mbi Loredanën për zhvatjen e 900 mijë frangave nga një çift zvicerian, bën që të dy reperët të kritikohen nga kushdo (lexo këtu)

Akuzat ende nuk kanë të mbaruar, Loredana u la e lirë nga gjykata zviceriane, por hetimi i saj dhe i familjes vazhdon ende.

Miq, kolegë dhe familjarë të tyre i kanë përkrahur të dy, por Mozzik ka qëndruar në hije duke mos pranuar të reagoj, por ai e mbështet gruan e tij, i shprehur kështu në Konferencën për shtyp që u mbajt pak ditë më parë në Prishtinë (lexo këtu)

Mozzik zgjodhi këtë mënyrë të tregoj si ndihet pas akuzave për mashtrim të gruas së tij. Në postimin e Instagram, Mozzik tregon si ndihet pas gjithë këtyre ndodhive.

Postimi i Mozzik në Instagram.

“Selfmade dhe i vërtetë deri në vdekje”– shkruan Mozzik në postimin e tij.

L.K/Dosja.al

Shto Koment