Aktualitet

ME VIDEO/ “O b*q*ra m*ti”, motrat e Arben Memës zihen me mediat dhe policinë: Ku na e çuat vëllain? Si e nxirrni ore ashtu? 

VIDEO
Të dyja kanë nisur që të bërtasin në mes të sheshit duke kërkuar informacion lidhur me të vëllanë.

TIRANË– Dy motrat e 35-vjeçarit Arben Mema, kanë mbërritur në sheshin “Skëndebej”, ku edhe u arrestua vëllai i tyre. Të dyja kanë nisur që të bërtasin në mes të sheshit duke kërkuar informacion lidhur me të vëllanë.

“Ku është vëllai? Si mund ta nxjerrësh një njeri ashtu? Ore ku është? By*qira m*ti. Hiqi ato kamera! Ku është vëllai ore?,“-bërtasin ato. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(k.m/dosja.al)

Shto Koment