Aktualitet

I shtrirë në tokë/ Shoqërohet gazetari Alfred Lela, shkoi të protestonte për prishjen e Teatrit

Gazetari Alfred Lela ka shkuar mëngjesin e sotëm pranë godinës që ende vijon të shembet, ndërkohë që qytetarët janë mbledhur dhe janë përplasur me efektivët. 
Featured image of article: I shtrirë në tokë/ Shoqërohet gazetari Alfred Lela, shkoi të protestonte për prishjen e Teatrit Alfred Lela i shtrire pertoke

TIRANË– Shoqërohet gazetari Alfred Lela. Ai ka shkuar mëngjesin e sotëm pranë godinës që ende vijon të shembet, ndërkohë që qytetarët janë mbledhur dhe janë përplasur me efektivët. 

vijon…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment