Aktualitet

I shpëtoi nënës nga duart, makina pèrplas fëmijën në Vlorë, dërgohet me ùrgjencë në spítal

Àksident në Vlorë. Fëmija i shpëton nënës nga duart, pèrplaset nga një makinë, dërgohet me ùrgjencë në spítal.
Featured image of article: I shpëtoi nënës nga duart, makina pèrplas fëmijën në Vlorë, dërgohet me ùrgjencë në spítal Foto ilustruese

Vlorë- Mëngjesin e sotëm një i mítur është pèrplasur nga një automjet në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Bulevardin e Ri, Vlorë-Skelë ku një makinë tip “Pezho” ka pèrplasur një fëmijë, i cili ishte duke luajtur me patina dhe i ka ikur nënës së tij nga duart.

Fëmija është dërguar në spítalin e Vlorës dhe ndodhet jashtë rrezíkut për jetèn.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

Shto Koment