Aktualitet

I shpallur në kërkim për shfrytëzim prostitucioni, kush është pronari i qendrës së masazhit që rekrutonte vajzat nga rrjetet sociale, zbardhet dhe identiteti i menaxherit

Mësohet se pronari që është shpallur në kërkim është 23-vjeçari Ernest Shkreli.
Featured image of article: I shpallur në kërkim për shfrytëzim prostitucioni, kush është pronari i qendrës së masazhit që rekrutonte vajzat nga rrjetet sociale, zbardhet dhe identiteti i menaxherit Foto Ilustruese

TIRANËDosja.al ka zbardhur emrat e dy personave që akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, aktivitet që zhvillohej në një qendër masazhi në “Don Bosko”.

Mësohet se pronari që është shpallur në kërkim është 23-vjeçari Ernest Shkreli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa menaxheri i qendrës së masazheve është 28-vjeçari Kliton Shuli. Të dy të rinjtë, rekrutonin vajza nga rrjetet sociale dhe i shfrytëzonin seksualisht në qendrën e masazhit. Katër vajza që punonin në këtë qendër janë proceduar penalisht.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment