Politike

I shkrumbuan Rang-Roverin, Dritan Leli s’do t’ja dijë: Kam vëllain keq… s’më intereson

 • Shkrumbohet nga flakët makina “Range Rover” e Dritan Lelit (VIDEO)
 • Dritan Leli deklaron se nuk i intereson ngjarja e sotme, ku u dogj makina e tij, pasi ka një problem familjar më të madh.
  Featured image of article: I shkrumbuan Rang-Roverin, Dritan Leli s’do t’ja dijë: Kam vëllain keq… s’më intereson Dritan Leli dhe automjeti i djegur

  VLORË- Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli deklaron se nuk i intereson ngjarja e sotme, ku u dogj makina e tij, pasi ka një problem familjar më të madh.

  “Kam në gjendje të rëndë vëllanë tim. Nuk më intereson se çfarë ka ndodhur”, u shpreh ai, në një bisedë të shkurtër telefonike për Mapo-n.

  Siç kemi raportuar edhe më parë, sot në orën 04:00 është djegur nga persona ende të paidentifikuar fuoristrada tip “Range Rover” në pronësi të Bashkisë së Vlorës, që përdorej nga kryetari i saj, Dritan Leli.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Automjeti ka qenë i parkuar poshtë pallatit ku banon shoferi i tij, në lagjen “Lef Sallata”.

  Marrë nga Mapo

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment