Showbiz

I shkon për vizitë, Eneda Tarifa i bën pis studion Flori Mumajesit, këngëtari ‘përvesh’ mëngët e nis pastrimin

Në video, gjithë kohës Flori shfaqet duke pastruar parketin e studios së tij, pasi Eneda kishte derdhur gotën e saj me ujë.
Featured image of article: I shkon për vizitë, Eneda Tarifa i bën pis studion Flori Mumajesit, këngëtari ‘përvesh’ mëngët e nis pastrimin Flori Mumajesi dhe Eneda Tarifa

TIRANË– Këngëtarja Enada Tarifa ka postuar një video në Instagram, ku protagonist është edhe kantautori Flori Mumajesi.

Në video, gjithë kohës Flori shfaqet duke pastruar parketin e studios së tij, pasi Eneda kishte derdhur gotën e saj me ujë. Pikërishë në këtë moment ajo i ka bërë një pyetje lidhur me një këngë që ajo pritet të lacojë shumë shpejt.

BISEDA:

Flori: Mos këndo mo me nota të larta

Eneda: Sa vështirë më bërë një video

Flori: Sa vështirë më bo një kongë iher

Eneda: Të marr pjesë tek kënga magjikë këtë javë

Flori: Ke fol më ata të shpisë? Ndjekësve të tu? Fol me ata iher pastaj me mu.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment