Aktualitet

I ra të fikët në shesh! Bora që mbante flamurin kuqezi nuk është motra e Klodian Rashës

Vetë familjarët e 25-vjeçarit, kanë reaguar pas lajmeve në media dhe janë shprehur se nuk e njohin fare vajzën.
Featured image of article: I ra të fikët në shesh! Bora që mbante flamurin kuqezi nuk është motra e Klodian Rashës

TIRANË– Bora Rasha, vajza që në protestë u prezantua si motra e Klodian Rashës, nuk ka asnjë lidhe familjare me 25-vjeçarin që u vra nga efektivi i policisë.

Vetë familjarët e 25-vjeçarit, kanë reaguar pas lajmeve në media dhe janë shprehur se nuk e njohin fare vajzën.

Vajza që shikoni në foto tha sot në shesh, para të gjitha mediave se i dhimbte shpirti për vëllanë e humbur. Ajo mbante në dorë flamurin kuqezi dhe tha se ai personifikonte gjakun e Klodianit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por siç duket ka gënjyer.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “I ra të fikët në shesh! Bora që mbante flamurin kuqezi nuk është motra e Klodian Rashës

  1. Dukej qarte qe s’ishte e motra.

Shto Koment