Aktualitet

I preu kokën të ëmës me thikë, Olsi Çekiçi nuk pendohet: Kjo do ndodhte një ditë, amanet vajzën dhe vëllanë

Dosja.al mëson se në deklaratën përpara policisë, Çekiçi është shfaqur i qetë dhe është shprehur se ky krim, do të ndodhte një ditë. 
Featured image of article: I preu kokën të ëmës me thikë, Olsi Çekiçi nuk pendohet: Kjo do ndodhte një ditë, amanet vajzën dhe vëllanë Olsi Çekiçi

POGRADEC– Olsi Çekiçi, autori i krimit makabër në Pogradec, nuk është penduar që i preu kokën me thikë të ëmës dhe ia vari në kangjella. Dosja.al mëson se në deklaratën përpara policisë, Çekiçi është shfaqur i qetë dhe është shprehur se ky krim, do të ndodhte një ditë.

Nuk pendohem. Kjo gjë do të ndodhte një ditë, amanet vajzën dhe vëllanë,”- mësohet se ka rrëfyer Olsi, duke mos shfaqur pikë pendese.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja e rëndë tronditi Pogradecin pasditen e sotme. Olsi Çekiçi pas sherreve dhe dhunës së përditshme mori thikën dhe masakroi nënën e tij, 70-vjeçare. Kokën ia preu dhe ia vari në derë. 44-vjeçari la të plagosur edhe vëllain e tij dhe u vu në pranga. Ai u gjet i përlyer në gjak nga policia.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “I preu kokën të ëmës me thikë, Olsi Çekiçi nuk pendohet: Kjo do ndodhte një ditë, amanet vajzën dhe vëllanë

  1. JU LUTEM LIDHENI EDI RAMEN SE EDHE AI ESHTE PERDORUES DROGE DHE ME KARTEL MJEKESORE SI SKICOFREN ,YMER GELBAZA E KA KARTELEN MJEKESORE DHE DOSJEN E EDI RAMES ME KRISTAQ RAMEN PER GREG KRISTAQ RAMEN

Shto Koment