Politike

I premtoi që në 2017/ Vojo Bregu: Autobusët elektrikë të Veliajt, legjendë urbane si njëbrirëshat

Vojo Bregu shkruan në Facebook se autobusët elektrikë janë një legjendë urbane e ngjashme me njëbrirëshat, aeroportet dhe portet në 3D. Pasi për ta flitet, por askush nuk i ka parë. 
Featured image of article: I premtoi që në 2017/ Vojo Bregu: Autobusët elektrikë të Veliajt, legjendë urbane si njëbrirëshat Vojo Bregu

TIRANË– Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Vojo Bregu ka ironizuar kryebashkiakun Erion Veliaj, duke ripublikuar një video me flotën e autobusëve elektrikë të vitit 2017.

Bregu shkruan në Facebook se autobusët elektrikë janë një legjendë urbane e ngjashme me njëbrirëshat, aeroportet dhe portet në 3D. Pasi për ta flitet, por askush nuk i ka parë. 

Autobusët elektrikë të Veliajt, një legjendë urbane e ngjashme me njëbrirëshat, aeroportet dhe portet në 3D. Flitet në zë se ekzistojnë, por askush s’i ka parë,”-shkruan kandidati për deputet.

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

POSTIMI I PLOTË:

(k.m/dosja.al)

Shto Koment