Politike

I pasprovuar në sport, Basha merr dhuratë për datëlindje shiritin e kapitenit, dalin pamjet nga festa e demokratëve në seli

Ata i kanë dhuruar kryetarit të PD shiritin e kapitenit, një fanellë të kombëtares me numrin 1 dhe mbiemrin “Basha”, si edhe një kapele ku lexohet “Shqipëria si gjithë Europa”.

TIRANE- Të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike kanë zgjedhur të festojnë me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha në ambientet e selisë së partisë.

Ata i kanë dhuruar kryetarit të PD shiritin e kapitenit, një fanellë të kombëtares me numrin 1 dhe mbiemrin “Basha”, si edhe një kapele ku lexohet “Shqipëria si gjithë Europa”.

Të rinjtë e PD surprizuan Bashën në këtë datëlindje të 45-të, ndërkohë që në pamjet e siguruara nga Dosja.al, kryedemokrati është shfaqur entuziast megjithëse nuk i ka komentuar dhuratat e marra.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A do të shkëlqejë Basha në fushën e “blertë” të politikës? Mbetet për t’u parë kush do e shënojë i pari golin.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment