Showbiz

I padëgjuar më parë! Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Ledri Vulës dhe Sarës!

Mediat kosovare kanë bërë me dije se vogëlushja do të quhet Poema Blue Vula
Featured image of article: I padëgjuar më parë! Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Ledri Vulës dhe Sarës! Ledri Vula & Sara Hoxha

GJERMANI– Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, janë bërë prindër për herë të parë para dy ditësh.

Lajmin e ëmbël e konfimoi vëtë Ledri, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mediat kosovare kanë bërë me dije se vogëlushja do të quhet Poema Blue Vula, teksa citojnë burime pranë çiftit të njohur.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment