Showbiz

I nxorri zbuluar! Farmacistja: Burrat shqiptarë ulin kokën kur blejnë prezervativë

VIDEO
E pranishme ishte edhe Ami Bekteshi. Ajo shtoi gjithashtu se edhe sipas saj meshkujt shqiptarë kanë shumë komplekse dhe kanë turp të blejnë veshmbathje për fëmijët e tyre apo peceta menstruale.
Featured image of article: I nxorri zbuluar! Farmacistja: Burrat shqiptarë ulin kokën kur blejnë prezervativë Arba Gramo

TIRANË– Arba Gramo, një farmaciste që e ushtron aktivitetin e saj në Tiranë ka flur për komplekset që kanë meshkujt shqiptarë. E ftuar në ‘Ftesë në 5”, Gramo tha se meshkujt shqiptarë, edhe kurfuten në farmci për të blerë prezervativë, ulin kokën.

“Burrat shqiptarë ulin kokën edhe kur blejnë prezervativë. E them nga puna e përditshme,”- tha Gramo.

E pranishme ishte edhe Ami Bekteshi. Ajo shtoi gjithashtu se edhe sipas saj meshkujt shqiptarë kanë shumë komplekse dhe kanë turp të blejnë veshmbathje për fëmijët e tyre apo peceta menstruale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Jo vetëm veshmbathje, por edhe peceta menstruale kanë turp të blejnë,”- tha Bektshi.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment