Sport

I ngórdhi qeni, Jose Mourinho qån gjatë intervistë: E kisha si anëtar të familjes (VIDEO)

Teksa po jepte një intervistë, Mourinho është përlotur duke zbuluar se i kishte ngordhur qeni.
Featured image of article: I ngórdhi qeni, Jose Mourinho qån gjatë intervistë: E kisha si anëtar të familjes (VIDEO) Qeni dhe Jose Mourinho

BRITANI E MADHE– Trajneri portugez i Totenhamit, Jose Mourinho ka kalur një moment të vështirë para kamerave. Teksa po jepte një intervistë, Mourinho është përlotur duke zbuluar se i kishte ngórdhur qeni.

“Më ngórdhi qeni dhe e kishte si anëtar të familjes. E kam shumë të vështirë. Por duhet të vazhdojmë para,”-tha portugezi.

 

Qeni i trajnerit i përkiste racës “Yorkshire Terrier”. Leya ishte pjesë e mediave në vitin 2007 pasi u përfshi në një përplasje midis menaxherit portugez dhe pólicisë.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment