Showbiz

I ndarë nga Nora, Robert Berisha shfaqet mes një grupi femrash (FOTO)

Ndërkohë së fundmi këngëtari i mirënjohur shfaqet në një festë mes vajzav të  bukura e tërheqëse ku disa prej tyre i përkasin botës së muzikës.
Featured image of article: I ndarë nga Nora, Robert Berisha shfaqet mes një grupi femrash (FOTO) Robert Berisha dhe Nora Istrefi

TIRANË- Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin një ndër çiftet më simpatikë e të dashur për publikun shqiptar. Por prej mujash tashmë Nora dhe Roberi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre edhe pse janë prindër të  një fëmijë.

Ndërkohë edhe pse të  ndarë, dyshja vazhdon të jetë aktivë në rrjetet sociale nga  ku ndajnë  me  fansat e tyre momente të ndryshme.

Ndërkohë së fundmi këngëtari i mirënjohur shfaqet në një festë mes vajzav të  bukura e tërheqëse ku disa prej tyre i përkasin botës së muzikës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë edhe Nora nga ana tjetër vazhdon jetën e saj, pa u mërzitur për ndarjen nga partneri i saj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment