Showbiz

I mori të dashurën dhe e talli në grup me shokët, Maluma detyrohet të marrë vendimin drastik nga Neymar, këngëtari mbyll Instagramin

VIDEO
Mendohet se arsyeja është ish e dashura e tij Natalia Barulich e cila e la atë për futbollistin Neymar. Së fundmi Maluma ka publikuar një projekt muzikor të xhiruar në Malibu që i dedikohet tradhëtisë të ish-partneres së tij.
Featured image of article: I mori të dashurën dhe e talli në grup me shokët, Maluma detyrohet të marrë vendimin drastik nga Neymar, këngëtari mbyll Instagramin Maluma

SPANJE– Maluma nuk është më në rrjetin social Instagram.
Llogaria e tij në këtë rrjet social u mbyll papritur pa asnjë shpjegim duke i bërë fansat e këngëtarit shumë konfuzë.

Mendohet se arsyeja është ish e dashura e tij Natalia Barulich e cila e la atë për futbollistin Neymar. Së fundmi Maluma ka publikuar një projekt muzikor të xhiruar në Malibu që i dedikohet tradhëtisë të ish-partneres së tij.

Neymar nga ana tjetër duket se është tallur me Maluman ku së bashku me kolegët e tjerë futbollistë kanë bërë një video teksa kërcejnë në Malibu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nderkohe përfaqësues të Maluma dhanë një deklaratë për shtyp ku konfirmuan se ai është shëndoshë e mirë paravërisht vendimit për tu zhdukur nga Instagrami.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment