Showbiz

I mitur dhe pa patentë/ Djali i kryekomunarit të Suharekës nget makina luksoze në Shqipëri

Ylli Muharremaj, djali i kryetarit të Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka postuar disa video në Instagramin e tij duke ngarë disa makina luksoze.
Featured image of article: I mitur dhe pa patentë/ Djali i kryekomunarit të Suharekës nget makina luksoze në Shqipëri Kryetari i Komunës së Suharekës dhe djali i tij

KOSOVË– Ylli Muharremaj, djali i kryetarit të Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka postuar disa video në Instagramin e tij duke ngarë disa makina luksoze.

Djali i kryetarit është shfaqur në timonin e një veture luksoze në Shqipëri ndonëse dyshohet se nuk posedon patentë pasi është i mitur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mediet lokale kanë siguruar disa fotografi të Yllit, të publikuara ditë më parë në rrjete sociale, në të cilat ai shihet duke ngare një veturë luksoze në Shqipëri.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment