Dikur

I mërzitur, me sytë që i shkëlqenin, kur Edi Rama vallëzonte me Alketa Vejsiun (VD)

24 Shkurt 2014. Ishte koha kur Edi Rama kërcente një vals me Alketa Vejsiun nën ritmet e “Dormi Amore” të Adriano Celentano.
Featured image of article: I mërzitur, me sytë që i shkëlqenin, kur Edi Rama vallëzonte me Alketa Vejsiun (VD) Edi Rama dhe Alketa Vejsiu

Sot në rublikën “Dikur” do t’ju kthejmë plot 7 vjet pas.

Në 24 shkurt të vitit 2012, kryeministri Edi Rama, i cili asokohe ishte vetëm kryetari i opozitës vallëzonte me Alketa Vejsiun.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të dy kërcyen një vals nën ritmet e “Dormi Amore” të Adriano Celentano.

Edhe pse dukej i mërzitur nga pamja e fytyrës, sërish me sytë që i shkëlqenin Rama u tregua një kavalier i vërtetë duke prekur edhe një pjesë tjetër publiku. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment