Showbiz

I mbuluar me kristale, Lori Hoxha festoi 26-vjetorin, zbulohet çmimi i majmë i fustanit të ditëlindjes (FOTO)

Por ky nuk ishte i vetmi luks i saj, pasi gjatë mbrëmjes kishte zgjedhur që të vishte një fustan me gurë që vezullonte i tëri.
Featured image of article: I mbuluar me kristale, Lori Hoxha festoi 26-vjetorin, zbulohet çmimi i majmë i fustanit të ditëlindjes (FOTO) Lori Hoxha

TIRANË– Pak ditë më parë, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 26-të dhe vendosi që ta festonte jashtë Shqipërisë.

Për 26-vjeçaren, festa ishte shumë e rëndësishme sa për t’u zhvilluar në qytetin e dashurisë, në Paris.

Por ky nuk ishte i vetmi luks i saj, pasi gjatë mbrëmjes kishte zgjedhur që të vishte një fustan me gurë që vezullonte i tëri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por sa kushtonte?

Çmimi

Sipas faqes “What they wearin”, fustani i gjithi me kristale i përket stilistes “Alessandra Rich” dhe kushtonte 2500€ ndërsa vathët e po të njëjtës firmë kushtojnë 275€.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment