Politike

“I love you”, Rama publikon videon me batuta nga Samiti i Diasporës

Kryeministri Edi Rama, gjatë Samitit të II të Diasporës, nuk kurseu batutat lidhur me disa brohoritje “I love you”, nag salla, ku e menjëhershme ishte dhe përgjigja e tij: “Love you too”, e cila shkaktoi shumë të qeshura në sallë. 
Featured image of article: “I love you”, Rama publikon videon me batuta nga Samiti i Diasporës Kryeministri Edi Rama në Samitin e Diasporës

TIRANË- Kryeministri Edi Rama, gjatë Samitit të II të Diasporës, nuk kurseu batuat  lidhur me disa brohoritje “I love you”nga salla, ku e menjëhershme ishte dhe përgjigja e tij: “Love you too”, e cila shkaktoi shumë të qeshura në sallë. 

Kjo video u bë virale në rrjetet sociale, pasi  vetë kryeministri e publikoi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

🤣🤣🤣

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Samiti i II të Diasporës, u zhvillua ditën e djeshme, ku mori pjesë edhe kryeministri Edi Rama, i cili pas fjalës së tij  i dorëzoi çmimin “Shqiponja e Artë” tenorit shqiptar, Saimir Pirgut, mes të cilëve nuk munguan edhe batutat.(Lexo këtu)

Shto Koment