Showbiz

“I llastuar ende pa lindur”, Fatma dhe Alfio i bëjnë djalit dhuratat e para: Si mami vet me konversa (FOTOT)

Çifti ka bërë edhe dhuratat e para për foshnjën e tyre, akoma pa ardhur në jetë, dhe të dy duken se janë të entuziasmuar për këtë ndjejnë të këndshme që po përjetojnë.
Featured image of article: “I llastuar ende pa lindur”, Fatma dhe Alfio i bëjnë djalit dhuratat e para: Si mami vet me konversa (FOTOT) Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani

TIRANË– Moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe partneri i saj, Alfio Rrotani janë ndër çiftet më simpatik e të dashur për publikun shqiptar.

Të dy kanë treguar se në vitin 2020 do të bëhen  me djalë, dhe e kanë treguar se mezi po presin  vogëlushin e tyre.

Çifti ka bërë edhe dhuratat e para për foshnjën e tyre, akoma pa ardhur në jetë, dhe të dy duken se janë të entuziasmuar për këtë ndjejnë të këndshme që po përjetojnë.

Sipas postimeve që ka bërë Alfio, e ka quajtuar djalin e tij “të llastuar”. Së pari një nga dhuratat më unike kanë qenë konversat, me të cilat indetifikohet Fatma.

Ndërsa nuk kanë harruar edhe kominoshet “Armani”, pavarësisht  se vëmendjen  më shumë e tërheqin konversat e Fatmës, teksa krahas fotos Alfio shkruan: Pastaj si mami vet, me conversa.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kutjojmë që gjithmonë në emisionet e saj për të rinj, ajo shfaqej me atlete, dhe çdo ditë madje i vishte konvesat në ngjyra të ndryshme.

 

A.C/Dosja.al

Shto Koment