Showbiz

I lidhur prej një viti me motrën e tij 15 vjeçe? Zbulohet arsyeja pse Graciano rrahu gazetarin: O pa**ë, deri ku keni arritur o plehrë (VD)

. “Ora Neës”, shkruan se Sharka ëhstë ai që ka marrë në telefono Gracianon për t’i kërkuar një takim, për të diskuruar diçka personale. Gazetari e fton balerinin në kafe dhe i tregon se është dashuruar dhe lidhur me motrën e Gracianos, e cila është vetëm 15 vjeç.
Featured image of article: I lidhur prej një viti me motrën e tij 15 vjeçe? Zbulohet arsyeja pse Graciano rrahu gazetarin: O pa**ë, deri ku keni arritur o plehrë (VD) Graciano dhe Ronaldo
Përditësuar:

TIRANË– Është zbuluar arsyeja se përse balerini Graciano Tagani sulmoi dhe qëlloi me shuplake gazetarin e ThumbON, Ronaldo Sharka. “Ora Neës”, shkruan se Sharka ëhstë ai që ka marrë në telefono Gracianon për t’i kërkuar një takim, për të diskuruar diçka personale. Gazetari e fton balerinin në kafe dhe i tregon se është dashuruar dhe lidhur me motrën e Gracianos, e cila është vetëm 15 vjeç.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo: Unë dhe motra jote duhemi

Graciano: Po, më fal e njeh motën time se ajo është 15 vjeçe

Ronaldo: Po e di, por ne dalim shumë herë…shkoj e marr te shkolla

Graciano: Motra ime është shumë e vogël….ajo është gjithë kohës me mua

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ronaldo: Po unë jam i punësuar, kam një shkollë dhe shumë shpejt do të rritem në detyrë. Punoj në radio. Kam një rrogë modeste.

Graciano: Ça thua ti? Unë e njoh motrën time, çdo gje ia di. Na paske dalë ti bukuroshi…

Graciano fillimisht e merr me sportivitet, por kur Ronaldo ia vërteton me foto (e gjitha e realizuar për këtë qëllim”, ky i fundit nxehet dhe godet me shpulla gazetarin. Kjo është realizuar pikërisht për këtë qëllim, pasi është një kamër e fshehtë nga “Thumbon”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment