Aktualitet

I këputi këmbën me makinë të resë shtatzënë, 19-vjeçari që e përplasi është djali i Erzen Breçanit

FOTO
I riu është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së  Tiranës, Erzen Breçani. Mësohet se e reja është në spital në gjendje të rëndë për jetën pasi përplasja me makinën i ka këputur këmbët.
Featured image of article: I këputi këmbën me makinë të resë shtatzënë, 19-vjeçari që e përplasi është djali i Erzen Breçanit Jehon dhe Erzen Breçani

TIRANË19-vjeçari që përplasi kalimtaren 30-vjeçare në Tiranë pak orë më parë është Jehon Breçani. I riu është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së  Tiranës, Erzen Breçani. Mësohet se e reja është në spital në gjendje të rëndë për jetën pasi përplasja me makinën i ka këputur këmbët.


LAJMI KRYESOR: ‘Benzi’ humb kontrollin, merr para 30-vjeçaren shtatzënë dhe përplaset me pemën, Policia: E reja është rëndë në spital!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment