Sport

“I kam thënë hajde te Kukësi”, Safet Gjici dhe Olsi Rama batuta në emsion: Atje do luash për vendin e 6-7, ja përgjigja e drejtuesit të Partizanit

Gjici ka shprehur më herët dëshirën për ta patur Ramën në klubin e Kukësit,megjithatë drejtori sportiv i Partizanit e tha fjalën e tij
Featured image of article: “I kam thënë hajde te Kukësi”, Safet Gjici dhe Olsi Rama batuta në emsion: Atje do luash për vendin e 6-7, ja përgjigja e drejtuesit të Partizanit Olsi Rama dhe Safet Gjici
Përditësuar:

TIRANË– Safet Gjici ishte i ftuar në lidhje Skype me emsionin “Procesi Sportiv” ku i ftuar ishte edhe drejtori i Partizanit, Olsi Rama. Kryetari i Bashkisë Kukës por njëkohësisht edhe presidenti i nderit shkëmbeu batuta me vëllain e kryeministrit.

Gjici ka shprehur më herët dëshirën për ta patur Ramën në klubin e Kukësit,megjithatë drejtori sportiv i Partizanit e tha fjalën e tij. Unë i kam thënë që hajde te ne, të mos biesh në vendin e 6-7, pasi te Kukësi rri gjithmonë në vend të 1-2”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kështu e mbyll me buzëqeshje intervistën e tij dhe një thumbim në distancë Gjici, ndërsa Rama ia kthen shkurtimisht: “Është larg shumë Kukësi”.Përfundoi drejtuesi i Partizanit.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment